• Yalçın Tandır
  Cevapla

  Eşimle birlikte romatizma rahatsızlığımdan ötürü Yalova Termal Otel’e geldik. Arkadaşlarımızın önerisi ile konakladığımız otelde dört dörtlük hizmet aldık diyebilirim. Havuzları çok temizdi ve yemekler sağlıklıydı. Odamızda çok rahat ettik. 2 hafta kaldığımız otelde gördüğüm terapi uygulamaları hastalığıma çok iyi geldi. Seneye tekrar geleceğiz. Herkese öneriyoruz.

 • Nadide Kocatürk
  Cevapla

  Yalova kaplıcalarının methini duyar duymaz eşimle birlikte soluğu Termal Otel’de aldık. 1 hafta kaldığımız oteli çok beğendik. Çalışanları güler yüzlü ve sağlık ekibi çok iyi. Banyo havuzlarının da düzenli temizlendiğine tanık olduk. Rahatsızlığı olan herkesin Yalova’ya gelmesi gerek.

 • fatma
  Cevapla

  Açık ve kapalı havuzu temizdi havuzda saç kıl görmeye dayanamam orda bi tane bile görmedim tertemiz. Yemekler güzel taze. 2 tekli yatağı birleştirip çift kişilik yapmışlar o rahatsız ediciydi. Sürekli ortası açılıyo… Sakin biyer kafa dinlemek için tekrar gidebiliriz

Sen de Yorum Yaz

Termal otellerde konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak termal otellerde tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

9 / 10

Değerlendirme Puanı

Değerlendirme puanları, otelde konaklayan siz müşterilerimiz tarafından belirlenmektedir.

Temizlik
9   
Rahatlık
7   
Konum
9   
Personel
8   
Hizmet
8   
Fiyatı
10   

Yalova Termal Otel Yorumları »

En Çok Tercih Edilen Yalova Termal Otelleri

Limak Thermal Butik Otel

Otel Konumu
Havuzlu
 • Mevkii: Termal, Yalova
 • Konaklama Tipi: Yarım Pansiyon
 • Başlayan Fiyatlar (2 Kişi / Kişi Başı): 275 TL

Limak Thermal Boutique Hotel’de toplam 48 oda bulunuyor. Her odada özel jakuzi bulunan tesiste ayrıca termal havuz, spor merkezi, SPA, sauna, buhar banyosu ve masaj merkezi yer alıyor. Ayırca toplantı salonları, 108 kişi kapasiteli bir restoran ve yeşillikler içinde bir cafe yer alıyor.

Yalova Termal Otel

Otel Konumu
Havuzlu
 • Mevkii: Termal, Yalova
 • Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı, Tam Pansiyon, Yarım Pansiyon
 • Başlayan Fiyatlar (2 Kişi / Kişi Başı): 165 TL

1600 dönümlük arazi üzerine kurulan Yalova Termal Otel, 8 adet Suit, 56 adet standart odası ile konuklarını ağırlıyor. Tesiste ayrıca kapalı termal havuz ve aile banyoları ile fitness salonu, 2 adet sauna, masaj salonu, 160 kişilik konferans salonu, açık ve kapalı restoranlar ile 50 araçlık otopark hizmeti veriliyor.

Thermalium Wellness Park Otel

Otel Konumu
Havuzlu
 • Mevkii: Termal, Yalova
 • Konaklama Tipi: Yarım Pansiyon
 • Başlayan Fiyatlar (2 Kişi / Kişi Başı): 152 TL

Thermalium Wellness; 4 oda katı, 1 roof bar katı, 1 alacart restaurant katı, lobi katı, 1 balo salonu, yemek salonu, toplantı salonları katı ve SPA katı olmak üzere toplam 8 kattan oluşmaktadır. Konuklara açık ve kapalı termal havuzlar, jakuzi odaları, sauna, firness merkezi, masaj odaları, vitamin bar, kids club ve aktivite olanakları sunulmaktadır.