• Lütfü Kemal
  Cevapla

  Mide rahatsızlıklarına iyi geldiğini duyduğum Colossar Thermal’den yararlanmak istedim. Gerçekten 10 günde iyi sonuçlar aldım. Odalar da gayet genişti. Sizi memnun etmek için her şeyi yapıyorlar zaten. Kalmanızı tavsiye ederim.

 • Şule Derin
  Cevapla

  Sağlık Bakanlığı onaylı olduğunu duyunca daha rahat gittiğim Colossae Otel’de yaklaşık 15 gün kaldım. Romatizmalarım için doktor kontörlünde tedavim yapıldı. Otelin işletmecileri gayet düşünceli ve güler yüzlü. Bizi çok rahat ettirdiler. Yemekleri de beğendim. İlgilenenlere de teşekkür ederim.

 • M.Ufuk türkmen
  Cevapla

  Otel ve konsept ile çalışanlar çok güzel sadece iki şeyden şikayetim var biri odalardaki ses yalıtımı çok kötü gürültü ve sesler duyuluyor.bir de oteldeki yiyecek ve içeceğin dışarıya göre çok yüksek oluşu örn.bir su 5 tl.ayrıca yemekler ve sunum da çok güzeldi.

Sen de Yorum Yaz

Termal otellerde konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak termal otellerde tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

Pamukkale Termal Otel Yorumları »

En Çok Tercih Edilen Pamukkale Termal Otelleri