Tatilman Öneriyor!

258’i standart, 40’ı deluxe, 8’i corner suit, 6’sı connection suite, 1 kral dairesi ve 2’si bedensel engelli odası ile konuklarını ağırlayan Richmond Pamukkale Termal Otel, hareket terapisi, sauna, Türk hamamı, şok havuzu, jakuzi, masaj ve diğer kür hizmetleri sunuluyor. Özel davet ve toplantı düzenleme imkanı sunan otel açık büfe yemek servisleri de sunuyor.

 • Leman Kale
  Cevapla

  3 sene önce doktor önerisi ile geldiğim Richmond Termal otelin daimi müşterisi oldum diyebilirim. Termal havuzları o kadar rahat ki hiç çıkmak istemiyor insan. Vitamin Barı da şifa dağıtıyor tabiri caizse. Odaları da çok güzel olan tesiste siz de kalmalısınız.

 • Numan Orhun
  Cevapla

  Pamukkale’ye gelmişken termal otelde kalmak daha iyi olur diye düşündük. Richmond Pamukkale’den ailecek memnun kaldık. SPA merkezi gelişmiş ve başarılı. Odalar ve yemekler de tatmin edici. Herkes gelmeli.

 • Nagehan Reis
  Cevapla

  Pamukkale Richmond Termal
  Ailece gelinip tatil yapilabilecek hoş bir otel. Standart odalar 3 kişi için biraz küçük, ancak otel personelinin güler yüzü ve hizmetleri oda küçüklüğünü arka planda bırakıyor. (Özellikle resepsiyon görevlisi Müzeyyen Hanım, yemek bölümdeki personel şefi Hasan Bey, servis elemanlarindan Ali Şimşek, Sedef Hanım ve stajyer Ceren’e termal kısımdan sorumlu Cemil Bey’e güler yüzleri ve hizmetleri için ayrıca çok teşekkür ederiz.) Temizlik ve yemek konusunda otel genel olarak başarılı. Akşam yemeklerinde alınan suların diğer içeceklerden sayılıp ücretli olması otelin kalitesi ve 5 yıldızına yakışmayan tek şey diyebilirim.

Sen de Yorum Yaz

Termal otellerde konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak termal otellerde tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

Pamukkale Termal Otel Yorumları »

En Çok Tercih Edilen Pamukkale Termal Otelleri